ESHOPREKLAMNÉ PREDMETY

DTG - Digitálna potlač textilu, flex, flock

Digitálna potlač patrí k najmodernejším druhom potlače textilu. Pri tlači sa atrament strieka priamo na textil. Pri bielom textile sa tlačí len farba CMYK. Na farebný textil sa najskôr tlačí biela farba, ktorá spraví biely základ, na ktorý sa potom natlačí farba CMYK. Potlačený textil sa potom fixuje v teplovzdušnej peci alebo termolise pri teplote 150-170°C. Textil potlačený touto digitálnou technológiou sa smie prať na max. 40°C, obrázok musí byť vyvrátený dovnútra. Maximálny rozmer potlače je š. 40 cm x v. 60 cm. Digitálna potlač garantuje kvalitné výsledky na svetlom aj tmavom textile. Digitálnou potlačou sa môže tlačiť na bavlnu a zmes bavlny a polyesteru - trička, polokošele, mikiny, zástery, detské body, látkové plienky, obrusy, obliečky vankúšov, ...

Pri tlači sa používajú 100% biologicky odbúrateľné vodou riediteľné farby, 100%-ne bezpečné, bez toxínov, bezpečné pre deti a dojčatá.

Výhodou digitálnej potlače je, že neplatíte vedlajšie náklady, ako pri sitotlači, môžete tlačiť ľubovolný počet farieb a dotlač napr. len jedného kusu nie je žiadny problém. Potlač je možná už od 1 kusu. Digitálna potlač je vhodná pri tlači viacfarebných obrázkov, prechodových obrázkov, fotiek, málokusovej ale aj mnohokusovej výrobe.

Pranie: do 40°C, každý textil – ľahké pranie (30 minút)

Cena: Cena závisí od veľkosti tlače a od objednaného množstva. Možnosť výroby od 1ks.

Farebnosť: farebnosť podľa motívu

Veľkosť tlače: max. rozmer 40 cm x 60 cm

Materiál: 1. bavlna, 2. zmes bavlny a polyesteru