ESHOPREKLAMNÉ PREDMETY

DTG - Digitálna potlač textilu, flex, flock

Ponúkame služby od grafického návrhu po realizáciu potlače a vyšívania textilu. Tlačíme na DTG strojoch - fotorealistická vysokokvalitná digitálna priama potlač textilu.. Vytlačíme takmer všetky vaše návrhy. Digitálna potlač patrí k najmodernejším druhom potlače textilu. Pri tlači sa atrament strieka priamo na textil. Digitálna potlač garantuje kvalitné výsledky na svetlom aj tmavom textile. Digitálnou potlačou sa môže tlačiť na bavlnu a zmes bavlny a polyesteru - trička, polokošele, mikiny, zástery, detské body, látkové plienky, obrusy, obliečky vankúšov, ...

Pri tlači sa používajú 100% biologicky odbúrateľné vodou riediteľné farby, 100%-ne bezpečné, bez toxínov, bezpečné pre deti a dojčatá.

Výhodou digitálnej potlače je, že neplatíte vedlajšie náklady, ako pri sitotlači, môžete tlačiť ľubovolný počet farieb a dotlač napr. len jedného kusa nie je žiadny problém. Potlač je možná už od 1 kusa. Digitálna potlač je vhodná pri tlači viacfarebných obrázkov, prechodových obrázkov, fotiek, málokusovej ale aj mnohokusovej výrobe.

Tlačíme a vyšívame pre e-shopy s oblečením, módne značky, predajne oblečenia,

športové kluby, reklamné agentúry, firmy, jednotlivcov, ...

Pranie: do 40°C

Cena: Cena závisí od veľkosti tlače a od objednaného množstva. Možnosť výroby od 1ks.

Farebnosť: plnofarebná potlač podľa motívu

Veľkosť tlače: max. rozmer 40 cm x 60 cm

Materiál: 1. bavlna, 2. zmes bavlny a polyesteru